Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 16.12.2010
Дата публікації 17.12.2010 19:01:00
Найменування емітента* Відкрите сільськогосподарське акціонерне товариство "Агрокомбінат "Слобожанський"
Юридична адреса* 63544, вул. Леніна, б. 1, смт. Чкаловське Чугуївський р-н, Харківська обл., Україна
Керівник* Ларіонов Олексій Георгійович - В.о. Генерального директора. Тел: 0574651306
E-mail* vsat_slob@atrep.com.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
16 грудня 2010р. рішенням наглядової ради ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» (Протокол № 32 від 01.12.2010р.) відповідно до пп. 3 п. 17.10 Статуту (призначення особи, що буде виконувати обов`язки Генерального директора на строк 35 днів і більше у випадку тимчасової відсутності Генерального директора або його звільнення) призначено виконуючим обов’язки генерального директора Ларіонова Олексія Георгійовича (МЕ № 125481, виданий Печерським РУ ГУМВС України в м. Києві 01.03.2007р.). Часткою в статутному капіталі товариства не володіє; протягом своєї діяльності обіймав посади: помічник бухгалтера асоціації «Київдрук», старший технік фірми «Токс», менеджер по проектах ДП «Кароліна», маркетолог ДП «ТПК-Центр», фахівець відділу маркетингу, керівник центрального регіонального відділу ТОВ «Торгово-Промислова Компанія», директор з продажу ТОВ «Алюмінієві системи», заступник директора з розвитку ТОВ «УКР-АВТО-ГАЗ», директор з продажу ТОВ «Компанія «Віват», директор комерційний ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський».
Зазначена посадова особа товариства непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Термін призначення: до обрання загальними зборами генерального директора.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
В.о. Генерального директора Ларіонов Олексій Георгійович